NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

ANG Spółdzielnia dołączyła do Forum Odpowiedzialnego Biznesu

2018-01-19 10:22:02

Program Partnerstwa jest platformą blisko 50 firm z różnych branż, których łączy potrzeba  wspólnego działania na rzecz rozwoju CSR w Polsce. Są to przedsiębiorstwa, które chcą dzielić się swoją wiedzą z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju oraz zdobywać w tych dziedzinach nowe kompetencje.

- Wyzwania, które stoją obecnie przed biznesem, wymagają połączenia sił i działania na rzecz dobra wspólnego. Zależy nam na promowaniu odpowiedzialnego podejścia do biznesu, cieszymy się że dzięki wspólnym działaniom z FOB będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większego grona firm i osób, a także dzielić się wiedzą i zdobytym przez lata doświadczeniem i korzystać z doświadczenia innych – mówi Artur Nowak – Gocławski z ANG Spółdzielni.

Program Partnerstwa skierowany jest do firm, które podobnie jak Forum Odpowiedzialnego Biznesu widzą potrzebę prowadzenia biznesu w sposób zrównoważony i odpowiedzialny. Warunkiem przystąpienia do FOB jest prowadzenie przez firmę działań z zakresu CSR – nie tylko na poziomie globalnych wytycznych i programów, ale także ich lokalnego wdrażania. Partner FOB musi spełniać określone kryteria, jak posiadanie określonego dorobku w zakresie odpowiedzialnego biznesu i chęci jego rozwijania oraz zobowiązanie do przestrzegania i szerzenia idei odpowiedzialnego biznesu.

O ANG Spółdzielni

ANG Spółdzielnia to profesjonalna organizacja pośrednictwa finansowego, która posiada oddziały na terenie całej Polski. Z organizacją współpracuje ponad 700 osób, w tym blisko 250 członków Spółdzielni. Jej partnerami biznesowymi są wszystkie najważniejsze banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w kraju. Spółdzielnia powstała w roku 2010, jako alternatywne dla korporacji miejsce pracy dla doświadczonych ekspertów kredytowych i ubezpieczeniowych. Formuła spółdzielni gwarantuje członkom współwłasność i współdecydowanie o kierunkach działania Spółdzielni.  ANG Spółdzielnia jest organizacją, która przywiązuje dużą wagę do tego, aby być firmą odpowiedzialną społecznie i rozwijającą się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jako jedyna w branży pośredników finansowych wydaje roczny zintegrowany raport społeczny.

 

Źródło: ANG Spółdzielnia i odpowiedzialnybiznes.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: